diskuze
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Po startu i za cílem Martina Straky
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU:
Ferrari je ve větší šlamastyce, než si myslelo

Tady tvrdá práce nebude stačit
 

počet komentářů: 10

 

  Kolik je pětkrát dva?  

  nick:
  e-mail:
  text:   
:-) :-( ;-) :-x :-o :-E :-D :-P 8-I %-/ (GRR) 8-) ;-I (OK) (KO)
 
Reklama
 
<<  (1)  >>
zobrazeny komentáře 1 až 10 z 10
 
 
 Scuderia Ferrari - JJseznam.cz
22.07.2020 10:08
Kimi Raikkonen.gif
reagovat na příspěvek
 
Roberto píše: Medziročné zlepšenie konkurencieschopnosti Williamsu a Racing Pointu sedí.
 
 
 
Sedí - na zlepšení výkonnosti motoru?
 

 Roberto - WWW.Robertozoznam.sk
22.07.2020 07:12
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
Scuderia Ferrari píše: No, v tom případě, podívám-li se na dosahované časy, vychází mi, že Williams není o moc méně v loji než loni a zrychluje je jen nabušenej motor Mercedesu (100% White Power). A nebo se zákazníkům dodává něco jinýho?
 
 
 
Medziročné zlepšenie konkurencieschopnosti Williamsu a Racing Pointu sedí.
 

 juras - williamsquick.cz
21.07.2020 23:19
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
Mám takovej pocit že Ferrari svým způsobem doplácí na to že štědré bonusy mu zajišťují v F1 pozici top týmu...a že v Maranellu tak trochu čekají že výsledky (vítezství a tituly) přijdou od FIA stejně jako peníze...tedy bez zásluh.
 
Docela by mě zajímalo co může být ale pravdy na tom že v zákulisí může existovat snaha skutečně tlačit Mercedes a Hamiltona k překonání rekordů Michaela a Ferrari.
Současná situace nahrává myšlence že Hamilton jako představitel černé rasy by měl překonat árijce v čele tabulek F1...aby bylo učiněno za dost genderové vyváženosti lidských ras.
Kdysi by Hamiltona jeho tým pěkně umravnil...jak se může dovolit totiž Hamilton dožadovat aby si všichni klekali? Místo toho Mercedes přemaluje auta na černo...zjevně podléhající současné paranoidní mánii.
 
Nicméně co se týče Mercedesu samotného, nutno uznat že šlape jako tým přesně v duchu německé preciznosti, pracovitosti a píle. A stejně tak je nutné uznat že Hamilton je skutečně výjimečný pilot.
 
Takže je to složitý...Mercedes kraluje takhle dlouho taky díky neschopnosti soupeřů. A ti jsou momentálně jen dva...Ferrari a Redbull.
 
O Ferrari řeč byla...od doby kdy se rozpadla parta kolem Todta v čele s Michaelem se do Maranella vrátilo politikaření...a jak jsem psal...asi mají pocit že tituly přiletí sami sebou.
 
Redbull doplácel na slabší motor Renaultu, ani Honda zatím není v boji s Mercedesem výhodou...krom toho si osobně myslím že kdyby vsadili na Ricciarda udělali líp než když začali podporovat zjevně nevyzrálého Verstappena.
 

 štеfаn -
21.07.2020 20:17
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
 

 Scuderia Ferrari - JJseznam.cz
21.07.2020 12:05
Kimi Raikkonen.gif
reagovat na příspěvek
 
McMatej píše: Další věc je, že tím (ne)legálním zvýšením výkonu motoru donutili Mercedes k vývoji a zvýšení výkonu motoru. Následek se dostavil. Dobře jim tak.
 
 
 
No, v tom případě, podívám-li se na dosahované časy, vychází mi, že Williams není o moc méně v loji než loni a zrychluje je jen nabušenej motor Mercedesu (100% White Power).
A nebo se zákazníkům dodává něco jinýho?
 

 Scuderia Ferrari - JJseznam.cz
21.07.2020 11:59
Kimi Raikkonen.gif
reagovat na příspěvek
 
Roberto píše: Toto nebola úprava pravidiel, iba zlepšili dodržiavanie. Pridanie senzorov na kontrolu spotreby paliva a využívanie elektriky nie je zmena pravidiel, ak narážaš na motor :)
 
 
 
Myslel jsem obecně jak změnu pravidel, tak i úpravu jejich formulace. Pokud jde o tenhle konkrétní případ, ta pravidla jsem nečetl, takže nemůžu soudit, co všechno mohlo být obcházeno. Nicméně pokud při vývoji vsadili všechno na takový ne zcela regulérní systém, jde o trestuhodnou minelu současného vedení...
 

  McMatej -
21.07.2020 08:38
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
Další věc je, že tím (ne)legálním zvýšením výkonu motoru donutili Mercedes k vývoji a zvýšení výkonu motoru. Následek se dostavil. Dobře jim tak.
 

 Roberto - WWW.Robertozoznam.sk
21.07.2020 07:58
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
Scuderia Ferrari píše: V minulosti se stávalo, že úpravy pravidel přinesly něco, co zařízlo dominující tým. Teď dosáhli akorát toho, že zařízli jejich nejbližšího konkurenta...
 
 
 
Toto nebola úprava pravidiel, iba zlepšili dodržiavanie. Pridanie senzorov na kontrolu spotreby paliva a využívanie elektriky nie je zmena pravidiel, ak narážaš na motor :)
 

 Scuderia Ferrari - JJseznam.cz
20.07.2020 21:13
Kimi Raikkonen.gif
reagovat na příspěvek
 
Pet píše: kdyby nebylo Mercedesů, tak by ten šampionát nebyl vůbec špatnej nebo nudnej
 
 
 
V minulosti se stávalo, že úpravy pravidel přinesly něco, co zařízlo dominující tým. Teď dosáhli akorát toho, že zařízli jejich nejbližšího konkurenta...
 

 Pet - wing1seznam.cz
20.07.2020 17:27
BMW.gif
reagovat na příspěvek
 
kdyby nebylo Mercedesů, tak by ten šampionát nebyl vůbec špatnej nebo nudnej
 

<<  (1)  >>
zobrazeny komentáře 1 až 10 z 10
Reklama