diskuze
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Po startu i za cílem Martina Straky
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU:
Kočka Hamilton zakousla myš Verstappena

VC Španělska – závod
 

počet komentářů: 5

 

  Kolik je pětkrát dva?  

  nick:
  e-mail:
  text:   
:-) :-( ;-) :-x :-o :-E :-D :-P 8-I %-/ (GRR) 8-) ;-I (OK) (KO)
 
Reklama
 
<<  (1)  >>
zobrazeny komentáře 1 až 5 z 5
 
 
 juras - williamsquick.cz
11.05.2021 19:22
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
marCZous.33 píše: Dnes Ferrari lepsí než McLaren Leclerc parádní výkon. A dnes i Daniel konečně progres (včetně Q)   Ač od loňska Lewise nemám rád, tak musím uznat, že dokazuje, jaký formát je. To že měl většinou hodně rychlý auto je sice pravda, ale i tak si většinou s týmovým kolegou poradil. A lepmpla by si silné týmy nevzali.   Bottas mě zklamal nejen rychlostí, ale hlavně dnešním chováním   Perez dokazuje, jak těžké to měli Albon s Gaslym vedle Verstapena. Auto je stavěné na MV a jeho styl a ani mega šetřič pneumatik s tím celkem nic nedokáže. Ale je o kus lepší než ti 2.
 
 
 
Nemusím psát hodnocení...souhlasím do písmena.
 

 Roberto - WWW.Robertozoznam.sk
10.05.2021 07:54
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
Čo dodať, Hamilton je pán a stratégovia Mercedesu tiež. Už keď sa Hamilton na Verstappena lepil v druhom stinte ale na predbehnutie to nevyzeralo, tak som si hovoril, že mu dajú ďalšiu novú sadu. Iba Bottasa mohli do boxov stiahnuť skorej.
 

 kpt.Budha - m.reminekposli.to
10.05.2021 07:39
Ferrari.gif
reagovat na příspěvek
 
No jo, nerad, ale tentokrát musím uznat, že to prostě Lewis měl opět na háku. Jeho lehkost, jak vítězí z jakéhokoli průběhu závodu, mě prostě udivuje. A to ho fakt nesnáším. Dobré je, že Valteri přinesl mráček do sluníčkového PR Mercedesu, třeba bude sranda Každopádně RB bohužel není ani zdaleka rovnocenné auto k Mercedesu, ať se to Mercedes snaží prodat jak chce, tak byl opět výrazně rychlejší. Jen pitomá konfigurace okruhu opět zabránila, aby Hamilton převzal první místo zpátky. Každopádně stejně jako minulý závod - pro nás, skalní fanoušky, je to paráda sledovat, ale vysvětlovat okolí, co je zajímavého na dvouhodinovém závodě, když jedině přes boxy se něco stane...chtělo by to zase nějakou trať, kde se aspoň s DRS objedou. Aha, ono je příště Monako, tak nic
 

 marCZous.33 - marczous33gmail.com
09.05.2021 21:18
David Coulthard.gif
reagovat na příspěvek
 
Dnes Ferrari lepsí než McLaren Leclerc parádní výkon. A dnes i Daniel konečně progres (včetně Q)
 
Ač od loňska Lewise nemám rád, tak musím uznat, že dokazuje, jaký formát je. To že měl většinou hodně rychlý auto je sice pravda, ale i tak si většinou s týmovým kolegou poradil. A lepmpla by si silné týmy nevzali.
 
Bottas mě zklamal nejen rychlostí, ale hlavně dnešním chováním
 
Perez dokazuje, jak těžké to měli Albon s Gaslym vedle Verstapena. Auto je stavěné na MV a jeho styl a ani mega šetřič pneumatik s tím celkem nic nedokáže. Ale je o kus lepší než ti 2.
 

 Pet - wing1seznam.cz
09.05.2021 17:23
BMW.gif
reagovat na příspěvek
 
zajímalo by mě, jak by Bottas jezdil v autě Norrise nebo Leclerca. Kolem 10 místa?
 

<<  (1)  >>
zobrazeny komentáře 1 až 5 z 5
Reklama