clanky
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Po startu i za cílem Martina Straky
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Hülkenberg pojede do Barcelony

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 12.8.2020, 08:15

počet komentářů: 0


Nico Hülkenberg se připravuje na Velkou cenu Španělska, jako by měl v pátek nastoupit do prvního tréninku. Stále totiž není jisté, zda se Sergio Pérez již bude moci připojit k týmu.

"Připravím se na závod v simulátoru. Ve středu nebo ve čtvrtek pak odletím do Barcelony. Tam budu čekat na dobré zprávy nebo na ukončení příběhu," řekl německý závodník.

Hülkenberg by se mohl do šampionátu letos vrátit, pokud by jiný jezdec onemocněl na Covid-19. Pokud ne, může se vrátit příští rok. Dobrou šanci údajně má u týmu Alfa Romeo, jelikož se očekává, že Kimi Räikkönen ukončí kariéru.

"Velmi rád bych se vrátil na místo závodního jezdce F1. Miluji to tady. Nejsem zoufalý, ale velmi rád bych se vrátil a opět závodil. A ano, s Fredem (Vasseurem, šéfem týmu Alfa Romeo) jsem v posledních měsících mluvil dost často.

Celý čas jsem byl v kontaktu s pár lidmi z F1 a se šéfy týmů. Jsem ve F1 dlouho, takže se znám s mnoha lidmi. S některými pouze debatuji, s jinými uvažujeme o budoucnosti. Takže ano, vedu rozhovory, ale prozatím nemám nic, co bych oznámil. Myslím, že potrvá ještě pár týdnů, než se situace vykrystalizuje."

Místo u Alfa Romeo by ale mohl zaujmout také Pérez se svými sponzory, pokud by ho u Racing Pointu příští rok nahradil Sebastian Vettel.

Hülkenberg bude doufat do poslední chvíle. Foto: Racing Point

Zdroj: originální materiál redakce, titulní foto: Racing Point

Zdroj: Originální materiál redakce

Reklama

Komentáře ke článku

 K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář.


 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
 S tímto článkem nesouvisí žádný jiný článek.

Reklama