clanky
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Po startu i za cílem Martina Straky
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

BMW bude na Mezinárodním filmovém festivalu

vydal: Zdenda Balcar
zveřejněno: 12.5.2021, 12:05

počet komentářů: 0


Po loňské přestávce, způsobené opatřeními kvůli COVID-19, by se měl Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos konat mimořádně od 20. do 28. srpna. A BMW bude v podobě oficiálního vozu opět při tom.

Již po sedmé, od roku 2014, budou významné hosty a osobnosti vozit automobily BMW. Kromě zážitků z filmové produkce tak bude duch Mezinárodního filmového festivalu obohacen o pověstnou Radost z jízdy.

BMW pro potřeby 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary poskytne několik desítek vozů převážně z vyšších segmentů, mezi nimiž nebudou samozřejmě chybět ani průkopnické plug-in hybridní modely, které budou hosty nejen k červenému koberci vůbec poprvé přivážet neslyšně a bezemisně na čistě elektrický pohon.

 

Během festivalu budou mít návštěvníci možnost poznat přístup značky, její strategii, ale také nejnovější modely. V České republice tu bude vůbec poprvé k vidění čistě elektrické BMW iX.

Stranou ale nezůstane ani pro BMW typická Radost z jízdy. Připravena bude flotila vozů pro testovací jízdy a pro zájemce také speciální SIM Race simulátor s možností kvalifikace do semifinále, které se bude konat v Salcburku.

 

Zdroj: BMW

Reklama

Komentáře ke článku

 K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář.


 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
 S tímto článkem nesouvisí žádný jiný článek.

Reklama