ostatni
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Po startu i za cílem Martina Straky
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Inzerce

Magazín Formule je specializovaný motoristický měsíčník zaměřený na automobilové závody, který jako jediný na našem trhu přináší původní reportáže ze světa F1 a pravidelně informuje o dalších formulových šampionátech (ICS, A1GP, GP2, F3)

Server Formule.cz je specializovaným portálem v oblasti motoristického sportu s prioritním důrazem na Formuli 1. Portál je svým rozsahem a šíří doplňkových služeb v současnosti ojedinělým projektem tohoto typu v ČR. Zaměřuje se na kvalitní, zajímavý a především seriózní informační servis. Pravidelně každý den přináší aktuální zprávy a zajímavosti. Portál je postaven na přitažlivém a dynamickém pojetí informačních struktur. Důraz je kladen na srozumitelnost a přístupnost sdělovaných informací.

Server Formule.cz nabízí inzerentům, vzhledem ke svému zaměření, atraktivní cílovou skupinu, kterou je navíc možné segmentovat dle tematických rubrik portálu. Výsledky kampaně lze průběžně monitorovat prostřednictvím on-line analyzéru. Reklamní plochy se prodávají formou počtu shlédnutí (CPT), PR formáty jsou účtovány na základě časové periody zveřejnění.

 
STRUKTURA ČTENÁŘŮ  
podle pohlaví podle věku
   
 
 
podle profese podle příjmu
   
 
 
V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE:
 
Eva Pecková
account manager
e-mail: eva.peckova@formule.cz
tel.: +420 491 422 433